
Нагрівальний кабель саморегулюючий 3 м Dian Technology комплект для обігріву труб даху 40 Вт/м
1 545 ₴
1 440 ₴
- Готово до відправки
- Код: DianSR3-40
- +380 (97) 962-66-46Менеджер
Нагрівальний кабель Dian Technology – ефективний захист даху від снігу та льоду!
Нагрівальний кабель – це інноваційне рішення для інфраструктурного обігріву, що забезпечує ефективний захист покрівель та водостічних систем у зимовий період. Завдяки здатності самостійно регулювати тепловиділення залежно від температури навколишнього середовища, він запобігає утворенню бурульок, льоду та снігових мас, зберігаючи цілісність конструкцій.
Це фольгований кабель з міцною оболонкою, яка має високу стійкість до ультрафіолету, атмосферних опадів та температурних перепадів. Гріючий кабель можна використовувати на будь-яких типах покрівель, як під час будівництва, так і на готових об’єктах.
Особливості нагрівального кабелю
- Стійкість до зовнішніх впливів: оболонка – термопластичний еластомер, який стійкий до ультрафіолету, атмосферних опадів чи температурних перепадів
- Саморегуляція тепловиділення: автоматично підлаштовується під зміни температури та економить енергію
- Комплектність: забезпечується всім необхідним для встановлення та управління
- Безпечність: гріючий кабель не перегрівається навіть при самоперетині, що гарантує довговічність
Конструкція нагрівального кабелю
- Мідні луджені жили для забезпечення надійного струмопроводу
- Напівпровідна матриця, що відповідає за саморегуляцію тепловиділення
- Ізоляція матриці для захисту та стабільності роботи
- Оболонка з термопластичного еластомеру, стійка до механічних та кліматичних впливів
До комплекту входить:
- Вилка для підключення до розетки
- Живильний кабель довжиною 2,5 м
- Муфта для з'єднання
Придбайте нагрівальний кабель та забезпечте свою покрівлю та водостічні системи надійним захистом у холодну пору року!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dian Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Вид нагрівального кабелю | Саморегулюючий |
| Гарантійний термін | 20 міс |
| Діаметр кабелю | 7 мм |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Екранований кабель | Ні |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 120 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 10 мм |
| Потужність | 40 Вт/м.кв. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Обігрів водопроводу, Обігрів покрівлі та водостоків, Обігрів труб і трубопроводів |
- Ціна: 1 440 ₴


