
Саморегулюючий гріючий кабель SRL 25-2 25 Вт/м
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: srl-25
- +380 (97) 962-66-46Менеджер
Саморегулюючий двожильний відрізний кабель без екрану SRL 25-2
Серія кабелів srl 25-2 функціонують з урахуванням властивостей позитивного температурного коефіцієнта і нагрівання напівпровідникового сердечника.
ПТК, експериментально виявлений у 50-х роках Dr. Herman (США) забезпечує вихідну потужність нагрівального кабелю, що компенсує коливання температури навколишнього середовища. Таким чином, кабель з позитивним ПТК сильніше нагрівається при зниженні температури навколишнього середовища і, відповідно нагрівання зменшується, при підвищенні температури повітря.
Конструкція кабелю Fine Korea без екрану SRL 16-2:
- Мідна шина.
- Саморегулюється провідний сердечник.
- Модифікована поліолефінова ізоляція.
- Модифікована зовнішня поліолефінова термоізоляція.
Можливість нарізання кабелю будь-яку довжину. Серце кабелю що складається з нескінченних паралельних зв'язків вуглецевих частинок, дозволяє укладати для обігріву, відрізки необхідних розмірів.
Характеристики кабелю без екрану SRL 25-2:
- Номінальна вихідна потужність – 25 Вт/м.
- Максим. підтримка температури 65°С.
- Максимальна довжина електроланцюга 155м.
- Робоча напруга ~ 220 В.
Мінімальне замовлення-10 м
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид нагрівального кабелю | Саморегулюючий |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Діаметр кабелю | 10 мм |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Екранований кабель | Ні |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 25 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Потужність | 25 Вт/м.кв. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Обігрів водопроводу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізоляція | ПВХ |
- Ціна: 145 ₴


