
Одномісний регульований стіл з електричним регулюванням висоти Single Basic офісний столик парта 1200х700х18мм
15 813 ₴
14 375 ₴
- Готово до відправки
- Код: sb-wgs
- +380 (97) 962-66-46Менеджер
Забудьте про незручності: Стіл з регулюванням висоти Single Basic – ідеальне рішення для комфортної роботи!
Регульований стіл — це сучасний і функціональний стіл з висотою для вашого робочого простору, який дає змогу створити оптимальне середовище завдяки можливості регулювання висоти вбудованим електричним мотором. Ви отримуєте можливість налаштувати параметри робочого місця оптимально та індивідуально для себе, що допоможе уникнути незручностей під час тривалої роботи та відкриє нові можливості використання ергономічного столу. А пульт керування з чотирма позиціями пам'яті та функцією Child-Lock дасть змогу зафіксувати бажану висоту для комфорту й безпеки. Завдяки плавному і тихому регулюванню, ви зможете змінювати висоту комп'ютерного столу без зайвого шуму, що важливо для спокійної та продуктивної роботи. Геймерські столи особливо підходять для людей, які мають різні потреби під час роботи або навчання.
Основні переваги та характеристики комп'ютерного розкладного столу:
- Електричне регулювання висоти: дозволяє легко налаштовувати стіл під ваші потреби. Якщо хочете працювати стоячи або сидячи – стіл із механізмом регулювання допоможе вам створити зручне робоче місце без зайвих зусиль.
- Функція пам'яті та безпеки: Пульт керування має чотири позиції пам'яті, що дозволить зберігати вашу комфортну висоту кімнатного столу для зручності. Функція Child-Lock гарантує, що діти не зможуть внести зміни без вашої допомоги.
- Тиха робота та ефективність: Офісний стіл працює з низьким рівнем шуму, що створює комфортне робоче середовище без зайвих звуків.
- Ідеальний для будь-якого простору: Завдяки стильному та мінімалістичному дизайну і можливості вибору кольору, стіл із функцією сидячи стоячи органічно впишеться в будь-який інтер'єр та ідеально підійде як стіл для дому або офісу.
- Міцність і надійність: Виготовлений з якісних матеріалів, наш стіл із можливістю налаштування висоти призначений для довговічного використання. Тож витримує максимальне навантаження вагою до 80 кг.
Технічні характеристики:
- Регульована висота: 720-1200 мм
- Навантаження: 80 кг
- Пульт керування: 4 положення пам'яті, функція Child-Lock
- Орієнтація ніг: Прямокутна
- Довжина кронштейна: 575 мм
- Довжина ніжки столу: 700 мм
- Тип ніжки столу: Плоский
- Вхідна напруга: 110-230 В
- Рівень шуму: <45 дБ
- Швидкість руху: 20 мм/с
Не втрачайте можливість забезпечити собі зручність та комфорт робочого місця! Купуйте стіл з регулюванням сьогодні й покращуйте свою продуктивність під час навчання та роботи. Ви зможете обрати ідеальний розмір і колір столу в нашому магазині, забезпечте собі продуктивну роботу та зручність!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кабінет керівника; Комп'ютерний стіл |
| Особливості | USB-Hub; Для роботи стоячи |
| Діапазон регулювань за висотою, см | 48 |
| Під замовлення | Да |
| Висота, см | 72-120 |
| Спосіб регулювання | Електричний |
| Основні | |
| Призначення | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 |
| Стан | Нове |
| Ширина | 700.0 |
| Регулювання висоти | Да |
| Товщина | 18 мм |
| Тип мебели | стіл письмовий |
| Тип столу | прямий |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 см |
| Висота | 720 см |
| Вага | 16 кг |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Розкладний стіл | Да |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Да |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Да |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас | Сталь |
| Стільниця | ДСП |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Висота від підлоги | 720 мм |
- Ціна: 14 375 ₴







