Вимикач регулювання швидкості вентилятора LIVOLO, золотистий, модуль без рамки
451 ₴
- В наявності
- Код: VL-FCMKS.MKS-2APS92
Вимикач регулювання швидкості вентилятора LIVOLO, золотистий, модуль без рамкиВ наявності
451 ₴
+380 (66) 272-82-24
Менеджер- +380 (97) 962-66-46Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двоклавішний вимикач вентилятора з регулюванням швидкості
Двоклавішний механічний вимикач Livolo призначений для зручного керування вентилятором і регулювання швидкості обертання. Ідеальне рішення для стельових і витяжних вентиляторів у квартирі, будинку або офісі.
Одна клавіша відповідає за вмикання та вимикання вентилятора, друга — за регулювання швидкості, що дозволяє легко налаштувати комфортний мікроклімат у приміщенні.
Механічний вимикач Livolo відрізняється надійністю, довговічністю та простотою встановлення, що робить його практичним вибором для сучасних інтер’єрів.
Сфери застосування
-
Стельові вентилятори
-
Витяжки у ванній кімнаті та кухні
-
Системи вентиляції
-
Житлові та комерційні приміщення
Призначений для встановлення в рамку
Рамка та супорт постачаються окремо
Схема підключення вимикача без фіксації дзвінкового типу
Для встановлення вимикача використовується стандартна кругла монтажна коробка.

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Основні | |
| Підсвічування | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Wenzhou Livolo Electric Co., Ltd. |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Гарантія | 60 мес. |
| Глибина | 25 мм мм |
| Кількість клавіш | 2 |
| Кількість постів | 1 |
| Кріплення дротів | Гвинтами |
| Максимальне навантаження | 1000 Вт кВт |
| Максимальний струм | 5 А |
| Місце монтажу | Внутрішній |
| Модифікація вимикача | Без фіксації |
| Напруга мережі | 110-250 В |
| Спосіб комутації | Механічний |
| Термін експлуатації | 100 000 увімкнень |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип гарантії | Виробник |
| Колір | Золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451 ₴




