
Програмований терморегулятор із WiFi для системи теплої підлоги In-Therm PWT002 Білий
2 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: PWT-002
+380 (66) 272-82-24
Менеджер- +380 (97) 962-66-46Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Терморегулятор In-Therm PWT-002 (Wi-Fi) - інструкція
Ваш новий термостат забезпечить рівномірний і комфортний контроль температури у всіх кімнатах вашого будинку. Ми об'єднуємо технології, майстерність і матеріали найвищої якості, щоб надати вам безпечний, надійний продукт в поєднанні з сучасним елегантним дизайном.
Будь ласка, прочитайте це керівництво по установці / програмування для отримання детальних інструкцій по установці і експлуатації вашого термостата. Також переконайтеся, що кваліфікований фахівець встановить ваш термостат у відповідності з усіма нормами.
У коробці ви знайдете
- терморегулятор - 1 шт;
- датчик температури підлоги (2,5 м) - 1 шт;
- гвинт - 2 шт;
- керівництво користувача - 1 шт;
- тест про перевірку якості QC - 1 шт.
ПРО ВАШИХ ТЕРМОРЕГУЛЯТОРАХ
Серія PWT-002 була розроблена для управління електричними підлогами. Ці агрегати призначені для використання комерційної, промислової та побутової нерухомості.
ОПИС МОДЕЛІ
- електричний підігрів підлоги, 16А;
- підсвічування;
- щотижня програмований;
- Wi-Fi;
- зв'язок Modbus;
- як внутрішній датчик, так і зовнішній датчик підлоги.
ФУНКЦІЇ
Зовнішній вигляд- Зручна експлуатація.
- Варіанти чорно-білого корпусу.
- Сучасний дизайн гармонує з будь-яким декором.
- Сенсорний екран з підсвічуванням легко читається навіть у темряві.
- Яскраві кнопки завжди нагадують вам, що термостат працює.
- Простий користувальницький інтерфейс може бути використаний навіть дитиною.
- Потужні функції доступні, такі як Modbus / WIFI і т. д.
- Точність 0,5 °C підтримує температуру в межах встановленого вами рівня.
- Пам'ять даних при вимкненому живленні.
- 5 + 2 програмованих шести періодів максимізують комфорт та економію.
- Можливість створити групу термостатів для централізованого управління
- Інтегровано з Amazon Echo, Google Home, Tmall Genie, IFTTT.
- Всі мови налаштувань синхронізують ваш часовий пояс, адреса і мову.
- Немає обмежень на додавання номерів та підтримку Smart Scene.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
- Електроживлення: 95 ~ 240 В змінного струму, 50 ~ 60 Гц;
- Поточна навантаження: 16А (електричне опалення);
- Датчик NTC;
- Точність: ± 0,5 ° C;
- Задана температура. Діапазон: 5 -35 ° C;
- Дисплей Темп. Діапазон: 5 ~ 99 ° C;
- Температура навколишнього середовища: 0 ~ 45 ° C;
- Вологість навколишнього середовища: 5 ~ 95% відносної вологості (без конденсації);
- Температура зберігання: -5 ~ 45 ° C;
- Споживана потужність: <1,5 Вт;
- Помилка синхронізації: <1%;
- Матеріал корпусу: ПК + АБС (антипірен);
- Коробка для установки: 86 * 86мм квадратна або європейська 60мм кругла коробка;
- Дротові клеми: провід 2 х 1,5 мм2 або 1 х 2,5 мм2;
- Ступінь захисту: IP 20;
- Кнопки: ємнісні сенсорні кнопки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IN-THERM |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 99 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Вага | 0.23 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 мм |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Терморегулятори |
| Тип | програмований |
| Загальна потужність, Вт | 3000 |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна-виробник товару | Південна Корея |
| Бренд | In-Therm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴









