Контролер кондиціонера забезпечує три режими роботи: охолодження, підігрівання та вентиляцію. Передбачені 4 режими швидкості вентилятора: низька, середня, висока й автоматична. Він сумісний із вентиляторними конвекторами центрального кондиціонування й електричними клапанами. Простий дизайн підходить до різних стилів інтер'єру — просто торкайтеся екрана для керування різними функціями.
1. Контролер кондиціонера можна використовувати з вентиляторними конвекторами та електричними клапанами систем центрального кондиціонування.
2. Контролер кондиціонера — електричний вимикач, який контролює температуру в приміщенні.
Для його використання не потрібен шлюз. Основні функції (приторкнутися для керування швидкістю вентилятора) реалізуються за допомогою одного контролера кондиціонера й одного підпорядного пристрою.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 29 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Дистанційне керування | Немає |
| Довжина | 45 см |
| Кількість постів | 1 |
| Кріплення дротів | Гвинтами |
| Напруга мережі | 220 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Колір | Білий |
| Шина даних | RS485 |
- Ціна: 4 891 ₴







