-16%

Терморегулятор механічний Своє Тепло RTC-70
640 ₴
540 ₴
- Готово до відправки
- Код: STR1
+380 (66) 272-82-24
Менеджер- +380 (97) 962-66-46Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Терморегулятор для теплої підлоги з виносним датчиком температури підлоги.
Предназначен для поддержания температуры пола внутренних помещениях в диапазоне от 5°С до 40°С. Для этого используется датчик температуры, расположенный в полу. Оснащен световой индикацией включенного состояния системы обогрева. Монтаж осуществляется в стандартную распределительную коробку.
Автоматически поддерживает заданную температуру путём включения/выключения напряжения в зависимости от показаний датчика температуры, учитывая также влияние дополнительных источников тепла (солнце, бытовые электроприборы и т.п.).
Характеристики терморегулятора теплого пола Своє Тепло RTC-70
- Номінальна / робоча напруга ~ 230 / ~220 В, 50 Гц
- Максимальний струм 16 А
- Максимальна довготривала потужність 3,4 кВт
- Споживана потужність 5 Вт
- Діапазон регулювання температури +5°С...+40°С
- Крок регулювання температури ±1°С
- Захист корпусу IP 20
- Температура навколишнього середовища -5°С...+50°С
- Датчик температури повітря немає
- Датчик температури підлоги NTC 10 кОм (при 20°С), довжиною 3 м
- Основні монтажні розміри (ШхВхГ), мм 60х60х30
В комплект поставки Своє Тепло RTC-70 входять:
- Терморегулятор,
- Виносний датчик температури підлоги,
- 2 гвинти кріплення,
- Інструкція з експлуатації терморегулятора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Своє Тепло |
| Країна виробник | Україна |
| Вид терморегулятора | Механічний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Голосове управління | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Білий |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Стан | Новий |
| Термозахист | Так |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Вага | 170 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | RTC-70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴


