Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автокрісло | Немає |
| Вага в упаковці | 20 кг |
| Вага в пакованні, кг | 20 |
| Вага коляски, кг | 12 |
| Вік | З народження |
| Діаметр коліс | Діаметр передніх коліс — 17 см; Діаметр задніх коліс — 27 см |
| Додаткові характеристики | Регулювання висоти ручки — Так; Захист від випадкового складання — Так; Гальмівна система коляски — Заднє стоянкове гальмо; Знімна перекладина (бампер) у прогулянковому блоці -Да; Вага колиски — 4 кг; Вага шасі з колесами — 8.1 кг |
| Колеса | Гума |
| Комплектація | Антимоскітна сітка, Дощовик, Чохол-накидка на ніжки, кошик для покупок, Прогулянковий блок, Матрацик, Люлька |
| Максимальна вага дитини, кг | 25 |
| Стать дитини | Дівчинка; Хлопчик |
| Розміри коляски | Розмір у розкладеному стані 120x61x96 см; Розмір у складеному стані 62x32x96 см |
| Регулювання спинки | 3-позиційна |
| Ремені безпеки | 5-ти точкові |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Коляски-трансформери |
| Тип коліс | Одинарні |
| Тип складання | Книжка |
| Гальма | Заднє стоянкове гальмо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 500 ₴








