
Повербанк Warmsof 20000 mAh 2xUSB 1хType-C + Lightning з LED-дисплеєм Чорний з червоним
1 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: ws-20-lr
- +380 (97) 962-66-46Менеджер
Універсальна мобільна батарея UWarmSof має ємність 2000mAh. У пристрої передбачені 2 USB виходу 2 А, це дозволяє одночасно заряджати два мобільних пристроїв. Сумісний з мобільними телефонами, планшетами, фотоапаратами, відеокамерами, GPS навігаторами. У тому числі з Samsung Galaxy і будь-якими іншими пристроями, здатними заряджатися від USB. Вхід microUSB 2А призначений для зарядки самого Power Bank. На корпусі акумулятора розташована кнопка перевірки рівня зарядки на LED дисплеї. Безпека пристрою забезпечує інтелектуальний захист від перезаряду, від перевантаження по струму і захист від короткого замикання.
Power Bank UWarmSof розроблений і створений з використанням тільки високоякісних літій-полімерних батарей, які довго тримають заряд і підвищують ефективність роботи пристрою, створюючи стабільну напругу. Зовнішній акумулятор має функцію енергозбереження в режимі очікування. Пристрій оснащений додатковими портами USB-C та Lightning та світлодіодним ліхтариком.
Надійний літій-полімерний акумулятор має захист від:
- Перезарядження;
- Надструмів;
- Розрядки;
- Короткого замикання;
- Перевищення потужності
- Перегріву.
Основні характеристики:
- Вхідні порти: Micro USB, Type - C.
- Вихідні порти: USB 1, USB 2.
- Ємність: 20000 mAh;
- Інтерфейси: Micro USB, Type C, Lightning, Double Usb-A, Single USB Type-C.
- Функціонал: Quick Charge Support, LED Display;
- Тип акумулятора: літій-полімер;
- Розмір: 144 х 68 х 27 мм
- Потужність: DC 5V/2A.
Комплектація
- П
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Warmsof |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Нове |
| Колір | Білий |
| Особливості | Швидке заряджання |
| Роз'єми | micro USB, USB Type-A |
| Набір перехідників | Немає |
| Заряджання батареї | От USB, От сети |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість заряджуваних пристроїв | 2 |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятора | 20000 А. г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Гарантія | 12 місяців |
| Призначення | Для телефонів; Для планшетів; Для смарт-годинника та браслетів |
| Вхідний струм, А | 2.1 |
| Вихідна сила струму, А | 2 |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 18 |
| Функції заряджання | Стандартна |
| Характеристики під час роботи двох портів | 5.1В / 2А |
| Час заряджання від мережі | 3 |
| Защита от | Надлишкової напруги на виході; Надлишкової напруги на вході; Перезаряджання; Короткого замикання; Перегрівання |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 144 см |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 68.0 |
- Ціна: 1 800 ₴






