
Прогулянкова дитяча коляска Yoya Plus Pro 2022 Зелений(рама чорна)
6 550 ₴
- Немає в наявності
- Код: yoyaGreenBlackPro
+380 (66) 272-82-24
Менеджер- +380 (97) 962-66-46Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Зелений |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автокрісло | Немає |
| Вага в упаковці | 7.6кг |
| Вага в пакованні, кг | 7.6кг |
| Вага коляски, кг | 7.6 |
| Вік | З народження |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр коліс | Передні — 15 см, задні — 20 см |
| Додаткові характеристики | Колеса: EVA.; ; Система амортизації: на передніх колесах; Ремені безпеки: 5-точкові з додатковим міжпаховим ременем; Регулювання спинки: від положення сидячи 95° до повністю лежачи 175° положення на ременях, з функцією провітрювання. |
| Колеса | EVA |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Москітна сітка; Бампер; Підсклянник; Чохол для коляски; Бамбуковий матрацик; Кошик для покупок; Гачок для сумок; Інструкція; Дощовик; Утеплення на блискавці |
| Конструкція | Амортизація коліс; Багажний кошик |
| Максимальна вага дитини, кг | 25 |
| Особливості | Ексклюзивні моделі |
| Поворотність коліс | Поворотні |
| Стать дитини | Дівчинка; Хлопчик |
| Регулювання спинки | 3-позиційна |
| Ремені безпеки | 5-ти точкові |
| Термін доставки | Коляска в складеному вигляді: 50x56x26 см; Коляска розкладається: 50x85x101 см; Ширина сидіння: 37 см; Глибина сидіння: 34 см; Висота спинки коляски: 46 см; Довжина спального місця: 82 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Знімні колеса | Можна зняти натисканням на кнопку |
| Тип | Прогулянкові; Коляски-трансформери |
| Тип коліс | Литі |
| Ширина шасі | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 550 ₴









