
Прогулянкова дитяча коляска Yoya Care X6 AD Cиня (чорна рама)
6 550 ₴
- Немає в наявності
- Код: yoyaBlueBlackX6
+380 (66) 272-82-24
Менеджер- +380 (97) 962-66-46Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автокрісло | Немає |
| Вага в упаковці | 6.3 кг |
| Вага в пакованні, кг | 6.3 кг |
| Вага коляски, кг | 6.3 |
| Вік | З народження |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр коліс | 13 мм |
| Додаткові характеристики | Колеса: полиуретан.; ; Система амортизації: на передніх колесах; Ремені безпеки: 5-точкові з додатковим міжпаховим ременем; Регулювання спинки: від положення сидячи 95° до повністю лежачи 175° положення на ременях, з функцією провітрювання. |
| Колеса | Полиуретан |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Сумка для перевезення коляски, Москітна сітка, Дощовик, кошик для покупок, Матрац, Підсклянник, Прогулянковий блок |
| Конструкція | Амортизація коліс; Багажний кошик |
| Максимальна вага дитини, кг | 25 |
| Поворотність коліс | Поворотні |
| Стать дитини | Дівчинка; Хлопчик |
| Розміри коляски | Висота: 107 см; Довжина: 85 см; Ширина: 45 см; Спальне місце: 82×36 см; Сидіння: 36х38 см; Ширина в складеному вигляді: 45 см; Довжина в складеному вигляді: 18 см; Висота в складеному вигляді: 52 см |
| Регулювання спинки | 3-позиційна |
| Ремені безпеки | 5-ти точкові |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Прогулянкові; Класичні |
| Тип коліс | Литі |
| Тип складання | Книжний |
| Гальма | Задні колеса |
| Ширина шасі | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 550 ₴





