Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Блакитний |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автокрісло | Немає |
| Вага в упаковці | 6.3 |
| Вага в пакованні, кг | 6.3 |
| Вага коляски, кг | 6.3 |
| Вік | З народження |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр коліс | 13см |
| Колеса | Пластикові |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Коляска-рама, текстильний капор із рівнем UPF 100+ захисту від сонця, текстильний матрац із бічними бортиками, бампер покритий перфорованою стійкою екошкірою в чорному кольорі, дощовик збільшений на всю коляску, підсклянник для кріплення на рамі, велика |
| Конструкція | Амортизація коліс |
| Максимальна вага дитини, кг | 25 |
| Особливості | Ексклюзивні моделі |
| Поворотність коліс | Поворотні |
| Стать дитини | Дівчинка; Хлопчик |
| Розміри коляски | 44x90x102 см |
| Регулювання спинки | 3-позиційна |
| Ремені безпеки | 3-точкові |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Прогулянкові |
| Тип коліс | Литі |
| Тип складання | Книжний |
| Ширина в пакованні (см) | 60х44х27 см |
| Ширина шасі | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 600 ₴




