
LED стрічка LED-STIL 9,6 W, 2835, 120 шт., IP68, 12V, зелений колір світіння
313 ₴
- Немає в наявності
- Код: DFN2835-120A-IP68-G
+380 (66) 272-82-24
Менеджер- +380 (97) 962-66-46Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодна стрічка 12 Вольт герметична ЗЕЛЕНОГО світіння зі споживаною потужністю 9,6 Вт/м. Стрічки Led-Stil відрізняються доступною ціною та світінням з максимальними показниками світлової ефективності та передачі кольору. Ця світлодіодна стрічка Led-Stil має такі характеристики: - Колір світіння ЗЕЛЕНИЙ. Це світіння з насиченим зеленим відтінком. - Потужність споживання на 1 метрі становить 9,6 Вт. Економічна led-стрічка добре підійде для інтер'єру різних приміщень. - Тип світлодіода SMD 2835. Led-стрічка 2835 - популярне рішення для декоративного підсвічування. - Щільність 120 діодів на метр забезпечує рівномірне світіння без затухань, а також створює ефект сплошної світлеспроможної лінії. - Перевага цієї моделі - ступінь захисту від пилу та вологи, яка має показник IP68. Захист IP68 - це максимальний рівень захисту для світлодіодних стрічок. Також в інтернет-магазині Led-Stil можна ознайомитися зі світлодіодними стрічками з захистом IP65. - Напруга живлення світлодіодної стрічки 12 Вольт. Led-стрічки на 12V є найбезпечнішими. До цієї світлодіодної стрічки підходять блоки живлення з робочою напругою 12 Вольт. Також можна ознайомитися з аналогічною моделлю led-стрічки з робочою напругою 24 Вольта. - Світловий потік на 1 метрі в цій моделі світлодіодної стрічки порівнянний з інтенсивністю світіння лампи накалювання на 60 Вт. Також можна ознайомитися з аналогічною стрічкою IP68 у ЖОВТОМУ кольорі, у ЧЕРВОНОМУ кольорі, у СИНЬОМУ кольорі, а також з білими стрічками у ТЕПЛОМ світінні, у НЕЙТРАЛЬНОМУ світінні, у ХОЛОДНОМУ світінні. Якщо Вас зацікавила світлодіодна стрічка БАГАТОКОЛЬОРОВА RGB з максимальним рівнем захисту, переходьте за активним посиланням. В магазині LED-STIL ви можете придбати саму стрічку та всі комплектуючі до неї. Ця світлодіодна стрічка легка у монтажі, і ви можете зробити це самостійно, за потреби використовуючи з'єднувачі з рівнем герметизації IP68. Інтернет-магазин Led-Stil доставляє в будь-яку точку України через послуги поштової доставки. СВІТЛОДІОДНА СТРІЧКА LED-STIL ПРОДАЄТЬСЯ ПО ВІДРІЗКАХ ПО 5 МЕТРІВ!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LED-STIL |
| Колір світіння | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 36 |
| Гарантія | 36 мес. |
| Довжина | 5000 мм см |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Потужність | 9.6 Вт/м |
| Напруга | 12 В В |
| Робочий ресурс | 50000 годин |
| Світловий потік | 601-1000 Лм |
| Светоотдача | 91-100 Лм/м |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Температура світла | Зелений |
| Тип светодиода | SMD 2835 |
| Кут розсіювання | 115° |
| Кольоропередавання (CRI) | 80 |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 313 ₴







