
LED стрічка LED-STIL 9,6 W, 2835, 120 шт., IP68, 24V, зелений колір світіння
313 ₴
- Немає в наявності
- Код: DFN2835-120A-IP68-G-24V
+380 (66) 272-82-24
Менеджер- +380 (97) 962-66-46Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
LED стрічка LED-STIL 9,6 w, 2835, 120 шт, IP68, 24V, зелений колір світіння
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LED-STIL |
| Колір світіння | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 36 |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина | 5 мм мм |
| Довжина | 5000 мм см |
| Потужність | 9.6 Вт/м |
| Напруга | 24 В В |
| Світловий потік | 601-1000 Лм |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Температура світла | Зелений |
| Тип светодиода | SMD 2835 |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 313 ₴







