
Світлодіодна стрічка LED-STIL 3000K 7 Вт/м COB 320 діодів IP33 24 Вольта 600 Lm тепле світло, вузька
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: UC3-24-320-5-90
+380 (66) 272-82-24
Менеджер- +380 (97) 962-66-46Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка LED-STIL 3000K 7 Вт/м COB 320 діодів IP33 24 Вольта 600 lm тепле світло, ВУЗЬКА
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LED-STIL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 36 |
| Гарантія | 36 мес. |
| Довжина | 5000 мм см |
| Кількість світлодіодів | 320 шт./м |
| Потужність | 7 Вт/м |
| Напруга | 24 В В |
| Світловий потік | 600 Лм |
| Светоотдача | 91-100 Лм/м |
| Ступінь захисту | IP33 |
| Температура світла | 3000 К |
| Тип светодиода | COB |
| Кут розсіювання | 140° |
| Колір світіння | Білий теплий |
| Кольоропередавання (CRI) | 90+ |
| Ширина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴






