
Блок живлення з плавним включенням та зміною яскравості LED стрічки 100Вт 24В IP20 (DS-100-24)
544 ₴
- Немає в наявності
- Код: DS-100-24
+380 (66) 272-82-24
Менеджер- +380 (97) 962-66-46Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок живлення оснащений функцією плавного включення LED стрічки, що забезпечує м'який старт освітлення. Завдяки функції Dip, ви можете налаштувати яскравість світіння LED стрічки.
Основні характеристики:
- Функція плавного включення LED стрічки.
- Функція Dip забезпечує 8 рівнів налаштування яскравості світіння LED стрічки.
- Працює безшумно та без мерехтіння, гарантуючи комфортне освітлення.
- Ультратонкий профіль (31-33 мм) та алюмінієвий корпус забезпечують ефективне відведення тепла.
- Вбудований захист від перенапруги, перевантаження та короткого замикання для підвищеної безпеки.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 158 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс. | 36 |
| Гарантія | 36 мес. |
| Потужність | 100 Вт |
| Робоча напруга | 220-240 В |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип гарантії | Виробник |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 544 ₴



