Призначається для комфортного і основного обігріву житлових, робочих і громадських приміщень. Gray Hot - нагрівальний мат являє собою тонкий резистивний кабель вплетений в пластикову сітку. Основною перевагою мату є його зручний монтаж, легко розміщується на площі обігріву та вкривається під тонким шаром клею для плитки.
Для полегшення укладання, найбільш затребувана потужність 150 Вт/м2 випускається у вигляді нагрівального мата (кабель на сітці). Такий мат може бути покладений на глибині 16 мм від поверхні підлоги, і більше.
Незважаючи на малий розмір нагрівального кабелю (середній діаметр Grey Hot - 5мм), він володіє високою тепловіддачею за рахунок нової конструкції і застосування особливих матеріалів.
Номенклатура Grey Hot має всього 15 різних кабелів. Ця обставина значно скоротило час виготовлення і знизило собівартість виробництва. Нагрівальний кабель Gray Hot має суцільний захисний екран і симетричне температурне поле.
Короткі характеристики:
Питома потужність - 150 Вт/м. кв.
Потужність секції - 1068 Вт
Площа укладки - 7.1 м. кв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GrayHot |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Кількість жил | 2 |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Екранований кабель | Так |
| Площа обігріву | 7.1 кв.м |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Максимальна потужність | 15 Вт/м |
| Довжина кабелю | 13 м |
| Частота | 50 Гц |
| Потужність секції | 1068 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога, Підігрів підлоги морозильних камер |
| Напруга мережі | 220~240 В |
- Ціна: 6 224 ₴






