Предназначается для комфортного и основного обогрева жилых, рабочих и общественных помещений. Gray Hot - нагревательный мат представляет собой тонкий резистивный кабель, вплетенный в пластиковую сетку. Основным преимуществом мата является его удобный монтаж, легко размещается на площади обогрева и укрывается под тонким слоем клея для плитки.
Для облегчения укладки, самая востребованная мощность 150 Вт/м2 выпускается в виде нагревательного мата (кабель на сетке). Такой мат может быть уложен на глубине 16 мм от поверхности пола, и более.
Незважаючи на малий розмір нагрівального кабелю (середній діаметр Grey Hot - 5мм), він володіє високою тепловіддачею за рахунок нової конструкції і застосування особливих матеріалів.
Номенклатура Grey Hot має всього 15 різних кабелів. Ця обставина значно скоротило час виготовлення і знизило собівартість виробництва. Нагрівальний кабель Gray Hot має суцільний захисний екран і симетричне температурне поле.
Короткі характеристики:
Питома потужність - 150 Вт/м. кв.
Потужність секції - 1219 Вт
Площа укладки - 8.1 м. кв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GrayHot |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Кількість жил | 2 |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Екранований кабель | Так |
| Площа обігріву | 8.1 кв.м |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Максимальна потужність | 15 Вт/м |
| Довжина кабелю | 13 м |
| Частота | 50 Гц |
| Потужність секції | 1219 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога, Підігрів підлоги морозильних камер |
| Напруга мережі | 220~240 В |
- Ціна: 6 880 ₴






