FENIX ADSV 18 Вт/м - двожильний нагрівальний кабель для укладання в стяжку, складається з гріючої частини і одного монтажного проводу підключення. Застосовується для системи тепла підлога під стяжку. Двужильная конструкція кабелю спрощує монтаж приміщень складної геометрії.
Короткі характеристики:
Питома потужність - 18 Вт/м
Потужність - 160 Вт
Довжина – 8,5 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Діаметр кабелю | 5 мм |
| Довжина кабелю | 8.5 м |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 18 Вт/м |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Обігрів труб і трубопроводів, Тепла підлога, Обігрів водопроводу, Підігрів підлоги морозильних камер, Обігрів резервуарів і ємностей |
| Площа обігріву | 0.9 кв.м |
| Частота | 50 Гц |
| Екранований кабель | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670 ₴




